WSPÓŁPRACA

Chciałbyś rozwijać swój biznes w branży beauty? Szukasz partnera handlowego? Chcesz zostać dystrybutorem regionalnym?

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli skomponować ofertę idealną dla Twojego biznesu! 

 

Prowadzisz salon stylizacji paznokci? Zależy Ci na rozwijaniu oferty w kierunku najlepszych, światowych trendów? Chcesz zapewnić swoim klientkom możliwość skorzystania z metody, która  łączy w sobie trwałość oraz naturalny wygląd ? Paznokcie tytanowe Revel Nail od lat spełniają oczekiwania najbardziej wymagających stylistek i ich klientek. Skorzystaj ze szkolenia z paznokci tytanowych Revel Nail i poznaj możliwości, które oferuje ten innowacyjny sposób stylizacji.

Niezależnie od tego, jakie usługi dominują w Twoim salonie kosmetycznym, metoda tytanowa pozwoli Ci zrealizować Twoje cele biznesowe. Każda innowacja przyciąga nowych klientów, a każdy nowy klient może stać się klientem, który regularnie będzie korzystał z usług Twojego gabinetu.

Rozszerz swoją ofertę o tę niezawodną metodę, a wybijesz się wysoko ponad konkurencję. Przygotuj się na moment, w którym żelowe i akrylowe stylizacje staną się historią i skorzystaj z profesjonalnego kursu stylizacji metodą tytanową u instruktorów Revel Nail. Niech stale poszerzające się grono zadowolonych klientek, uczyni Twój salon rozpoznawalnym.

Podążaj za światowymi trendami i dołącz do grona stylistek, stosujących najlepsze produkty do metody tytanowej Revel Nail. Twórz olśniewające kompozycje kolorystyczne i ciesz się radością swoich klientek, zachwyconych blaskiem i trwałością pudrów tytanowych.

Z Revel Nail masz pewność, że oferujesz klientkom najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

Revel Nail by Beauty Care
ul.Turowska 31
62-045 Pniewy k. Poznania

 

Informacja +48 692 282 555

 

Jak złożyć zamówienie?:

 

Za pomocą formularza lub
biuro@revelpolska.pl
Gsm +48 692 282 555
Sms +48 692 282 555

 

Zakup towarów na miejscu możliwy po wcześniejszym kontakcie.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron

© 2017 Revel Nail by Beauty Care - Wszelkie prawa zastrzeżone