Regulamin

Regulamin promocji wiosennej „Odkryj nowe barwy z Revel Nail i rozkwitnij na wiosnę”
1. Promocja pn. „Odkryj nowe barwy z Revel Nail i rozkwitnij na wiosnę” organizowana jest przez głównego dystrybutora marki Revel Nail w Polsce, firmę Beauty Care Bartosz Hruszka z siedzibą w Pniewach, ul. Turowska 31.
2. Celem akcji jest wyłonienie najzdolniejszych stylistek paznokci z salonów współpracujących z marką Revel Nail.
3. Do programu mogą przystąpić salony kosmetyczne z terenu całej Polski, które posiadają w swojej ofercie produkty marki Revel Nail do manicure tytanowego.
4. Promocja trwa od 05.03.2019 do 5.04.2019. Rozstrzygnięcie konkursu na targach Beauty Vision w Poznaniu. Dokładny termin ogłoszenia wyników zostanie opublikowany na stronie Revel Nail na Facebooku.
5. Warunkiem udziału w promocji jest zakup wybranych kolorów (minimum dwóch dużych i dwóch małych lub czterech dużych) z nowej kolekcji wiosennej Revel Nail.
6. Aby wziąć udział w promocji należy wykonać stylizację paznokci z wykorzystaniem nowych kolorów z kolekcji wiosennej, wykonanie i przesłanie zdjęć gotowej stylizacji lub/i filmów z jej wykonania wraz ze zgodą na publikację tych materiałów przez Revel Nail.
7. Multimedia powinny być przesłane mailem na adres: biuro@revelpolska.pl, a zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego pod adresem: 
8. Zdjęcia wszystkich stylizacji umieszczone zostaną na Facebooku Revel Nail, a zwycięska praca zostanie wybrana przez użytkowników Facebooka za pomocą lajków.
9. Nagrodą za najlepszą stylizację (1 miejsce) są produkty o wartości 900 zł oraz dyplom. 
10. Nagrodą za zajęcie 2 i 3 miejsca są vouchery na masaż oraz dyplomy.

Revel Nail by Beauty Care
ul.Turowska 31
62-045 Pniewy k. Poznania

 

Informacja +48 692 282 555

 

Jak złożyć zamówienie?:

 

Za pomocą formularza lub
biuro@revelpolska.pl
Gsm +48 692 282 555
Sms +48 692 282 555

 

Zakup towarów na miejscu możliwy po wcześniejszym kontakcie.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron

© 2017 Revel Nail by Beauty Care - Wszelkie prawa zastrzeżone