Paznokcie TYTANOWE

Przez lata wlaściciele salonów i profesjonaliści związani z branżą kosmetyczną szukali bezpiecznej i zdrowej alternatywy dla paznokci akrylowych, żelowych czy hybrydowych. Metody, która odżywi, ochroni i pozwoli bezpiecznie rosnąć Twoim paznokciom, a także doda im blasku bez uszkodzeń.

Innowacyjna technologia systemu Revel Nail zostala stworzona przez grupę profesjonalistów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży stylizacji paznokci. Grono naszych specjalistów z całego świata od kilku lat nieustannie czuwa nad jakością produktów Revel Nail, aby dawały one zadowolenie wszystkim naszym klientom a przede wszystkim spełniały oczekiwania najbardziej wymagających kobiet.

Wykonanie pełnego manicure’u przy użyciu techniki Revel Nail zajmuje połowę czasu potrzebnego do wykonania tego samego manicure’u przy użyciu techniki żelowej. Dodatkowo, dzięki bogatej i różnorodnej gamie kolorystycznej naszych pudrów tytanowych, stylistki uzyskują piękniejsze, bardziej lśniśce wykończenie. Stylistki na całym świecie pokochały paznokcie tytanowe Revel za łatwość i wygodę w aplikacji oraz jakość obsługi klienta, która dla firmy Revel Nail jest najważniejsza.

Revel Nail Paznokcie Tytanowe to rozwiązanie, które łączy w sobie trwałość tytanu i siłę pielęgnacji najstaranniej wyselekcjonowanych witamin i minerałów. W bazie Revel znajdują się witaminy A i E oraz wapń, który wzmacnia kruche i łamliwe paznokcie oraz zapobiega ich rozdwajaniu. Natomiast w składzie pudrów tytanowych znajdziemy dwutlenek tytanu oraz krzem. W naszych produktach nie znajdziecie szkodliwych kwasów metakrylowych oraz formaldehydu, które powodują zmiękczenie naturalnej płytki paznokcia oraz podrażniają skórę. Paznokcie tytanowe są najbezpieczniejszą z wszystkich dostępnych metod stylizacji paznokci ponieważ nie wymagają użycia lampy UV/LED, dodatkowo zapobiegasz uczuciu dyskomfortu oraz pieczenia podczas stylizacji.

Podążaj za światowymi trendami w dziedzinie stylizacji paznokci i dołącz do grona wielbicielek metody tytanowej Revel Nail!

Niech Twoje dłonie będą Twoją najpiękniejszą wizytówką!

Revel Nail by Beauty Care
ul.Turowska 31
62-045 Pniewy k. Poznania

 

Informacja +48 692 282 555

 

Jak złożyć zamówienie?:

 

Za pomocą formularza lub
biuro@revelpolska.pl
Gsm +48 692 282 555
Sms +48 692 282 555

 

Zakup towarów na miejscu możliwy po wcześniejszym kontakcie.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron

© 2017 Revel Nail by Beauty Care - Wszelkie prawa zastrzeżone